Boksnurra auktion

Sök bland pågående auktioner hos hundratals auktionshus. Barnebys samlar alla auktioner på ett ställe. Antikviteter, möbler, konst, design och .

BOKSNURRA med intarsia, fanér i idegran, engelsk stil, hjultrissor, höjd 7 47×47. BOKSNURRA på hjul, 1900-talets första hälft, ek, höjd 9 58×58.

BOKSNURRA på hjul, 1900-talets andra hälft, teakfanér, höjd 7 48×48. Auktioner med design och antikviteter, konst och inredningsdetaljer och dekorativa föremål. Klicka på bilden för att komma till auktionen. Vill du få användbara och trevliga mail från Auktionstipset? Boksnurra i ek med lejontassar, 1900-talets första hälft Denna vara har satts till Klicka här.

Auktionen är avsluta men kanske gillar du följande föremål? Visa andra objekt i kategori: Möbler – osorterade. Boksnurra på hjul, 1900-talets tidigare .

Offered in Cata’s Interior Lifestyle auction (English): En vacker rund mahogny bok snurra med infattad motiv, Englan andra hälften av 19talet. Jag ropade hem tre av de fyra saker jag ville ha. Visningen är klar för idag, nu är det bara auktionen kvar. Achat Onyx Südseeperl Collier Die Auktion ist annulliert2016981. Björnssons Auktionskammare auktion var tredje vecka.

Tage Nilsson, olja, landskap 32x47cm, David Ahlqvist, etsning . CachadPå måndag inleder Lilla Bukowskis med årets första auktion. Köp och sälj Möbler i auktion och till fast pris på Tradera. Fynda Antikviteter i massor av auktioner. Snart, snart kommer jag också få min alldeles egen boksnurra!

Images and videos in instagram about boksnurra. Designduon Folkform har uppdaterat den traditionella boksnurran i en fin. En utställning som avslutats med auktion, med unika objekt, .